O mnie

Nazywam się Mariola Gołębiewska. Swoje pierwsze kroki w branży beauty postawiłam pod koniec 2017 roku, ale z makijażem jestem związana odkąd pamiętam. Od najmłodszych lat interesowała mnie stylizacja modowa czy wizaż. I tak powstała moja firma „MG makeUP Mariola Gołębiewska” urodzona z prawdziwej miłości i pasji do makijażu.

Brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach makijażowych, na których poznałam wiele technik makijażu. Z każdego kursu wyniosę i przemycę coś do swojej pracy, ale największy wpływ na mój styl malowania ma moje poczucie estetyki oraz zdobyte doświadczenie.

Realizuję makijaże dla prywatnego klienta (ślubne, okazjonalne, fotograficzne, biznesowe oraz artystyczne) oraz do zdjęć komercyjnych i kampanii reklamowych.

Uwielbiam makijaże typu glow, glamour, delikatne, wyraziste i kontrastowe – wszystkie są dla mnie wyjątkowe i intrygujące. W każdym rodzaju makijażu dostosowuję jego intensywność zgodnie z typem urody oraz oczekiwaniami klientki.

Tworzenie makijażu jest dla mnie czymś fascynującym. To jak potrafi się zmienić kobieta nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie, gdy makijaż dodaje jej pewności siebie jest czymś niesamowitym i wzruszającym również dla mnie.

Pracuję głownie na kosmetykach marek selektywnych tj. Hourglass, MAC, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, Marc Jacobs, Clarins, Estee Lauder, Fenty Beauty, Laura Mercier, etc.;

ale i znajdą się u mnie perełki z drogerii tj. Wibo, Kobo, Sensique, Bourjois, Maybelline czy Loreal.

Zapraszam wszystkich do mojego pięknego, kolorowego świata!

Kontakt

Koszalin
+48 507 793 116